دستگاه تسمه کش چیست؟ و معرفی انواع آن

دستگاه تسمه کش چیست.

فهرست مطالب

در حال حاضر برای افزایش سرعت عمل و صرفه جویی در عنصر زمان برای بسته بندی محصولات مختلف از دستگاه تسمه کش استفاده می شود. در پاسخ به سوال دستگاه تسمه کش چیست؟ باید اشاره کرد، که این دستگاه نقش کلیدی در صنعت بسته بندی دارد.

همچنین به واسطه دستگاه تسمه کش با کمترین میزان از هزینه می توانید بسته بندی به شیوه صنعتی را انجام دهید. هر یک از نمونه های مختلف این محصول کارایی مخصوص به خود را دارند. همچنین این دستگاه جایگزین نیروی انسانی در خط تولید کارخانه ای و کارگاهی شده است.

در حال حاضر در خط تولید کارخانه صنایع دسته بندی تهران صنعت با تیراژ بالای تولید از چنین دستگاهی استفاده می شود‌. استفاده از تسمه کش برای بسته بندی می تواند امنیت هر کالایی را نیز افزایش دهد. به جای صرف وقت طولانی برای امر بسته بندی تنها با یک دستگاه تسمه کش می توانید با نهایت سرعت عمل فرایند فعالیت خود را دنبال کنید. برای قدم برداشتن در مسیر راحتی و افزایش سرعت عمل در حین بسته بندی، همین امروز نسبت به خرید این دستگاه اقدام کنید.

دستگاه تسمه کش چیست؟

در پاسخ به پرسش دستگاه تسمه کش چیست؟ به راحتی می توان عنوان کرد، که این دستگاه باعث ایجاد انقلاب بزرگی در صنعت بسته بندی شده است. دستگاه تسمه کش بدون دخالت انسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن فرایند بسته بندی را انجام می دهد. همچنین این دستگاه برای بسته بندی هر کالایی در سایز مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در حالت کلی فرایند تسمه کشی به صورت دستی توسط نیروی انسانی بسیار هزینه بر و حتی وقت گیر است. در صورتی که در سایه یک دستگاه تسمه کش می توانید ابعاد جدیدی از راحتی و سرعت عمل را لمس کنید.

این دستگاه بدون نیاز به نیروی انسانی فرایند بسته بندی را انجام می دهد؛ بنابراین جهت تسمه کشی ریالی هزینه برای نیروی انسانی پرداخت نخواهید کرد. این محصول چاشنی جدیدی از کیفیت را در فرایند بسته بندی به ارمغان آورده است. همچنین این دستگاه برای بسته بندی کالاهای بزرگ و اساسی بهترین گزینه به شمار می آید.

در سایه این محصول می توانید به هر هدفی در صنعت بسته بندی در خط تولید دست پیدا کنید . دستگاه تسمه کش معجزه حوزه بسته بندی در دهه های اخیر به شمار می آید. این دستگاه در کمتر از چند ثانیه تسمه کشی کالا را انجام می دهد. همچنین امکان خطای این دستگاه در هر ۱۰۰ هزار بسته بندی کمتر از یک درصد است.

نمایی از چند دستگاه تسمه کش

معرفی انواع دستگاه تسمه کش

هم اکنون انواع دستگاه تسمه کش در نمونه های مختلفی تولید و به فروش می رسند. هر یک از نمونه های مختلف این محصول کارایی مخصوص به خود را دارند. بر اساس نیاز و بودجه خود می توانید بهترین نمونه را جهت خرید شناسایی کنید. هر یک از نمونه های مختلف این دستگاه بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده اند.

همچنین نمونه های مختلف این محصول با تسمه کشی دقیق و حرفه ای، امکان آسیب دیدن کالا را در حین جا به جایی به صفر می رسانند. طراحی و تولید هر دستگاهی بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام شده است. انواع دستگاه کش بر اساس کارایی و میزان ظرفیت به دسته بندی مشخصی تقسیم می شوند. با خرید این محصول دیگر نیازی به استخدام نیروی انسانی جهت امور تسمه کشی نخواهید داشت.

همچنین بخوانید !  بررسی تفاوت های اصلی بین دستگاه تسمه کش و دستگاه چسب زن

انواع دستگاه تسمه کش شامل موارد ذیل هستند. بر اساس نیاز و بودجه خود می توانید نسبت به خرید بهترین نمونه اقدام کنید.

تسمه کش دستی

یکی از ساده ترین نمونه های این محصول دستگاه تسمه کش دستی می باشد. برای تسمه کشی کالا به واسطه این محصول نیاز به نیروی انسانی است. به نوعی ارزان ترین دستگاه تسمه کش موجود در بازار نوع دستی می باشد.

ساز و کار استفاده از این محصول بسیار راحت و آسان است. این دستگاه به صورت دستی فرایند تسمه کشی را انجام می دهد. به لحاظ قیمت نیز جزء نمونه های ارزان قیمت بازار می باشد.

تسمه کش شارژی

نام دیگر این دستگاه، تسمه کش پرتابل می باشد. به دلیل قیمت مناسب و وزن بسیار کم این تسمه کش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این دستگاه وزن بسیار کمی دارد و به راحتی فرایند بسته بندی را انجام می دهد. این محصول قدرت بسیار بالایی دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند فرایند تسمه کشی را انجام دهد.

دستگاه تسمه کش شارژی دارای یک منبع ذخیره انرژی می باشد. به همین دلیل در صورت قطعی برق نیز فرایند بسته بندی دنبال خواهد شد.

دستگاه تسمه کش برقی

این محصول به دو دسته نیمه اتومات و تمام اتومات تقسیم می شود. هر دو دستگاه توسط انرژی الکتریکی شهری کار می کنند. دستگاه تسمه کش برقی شامل دو نمونه پنوماتیک و اتوماتیک دروازه ای است.

هر یک از نمونه های مختلف این دستگاه تسمه کش برقی مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی شده اند.همچنین نمونه های مختلف دستگاه تسمه کش برقی از قدرت و کارایی فوق العاده بالایی برخوردار هستند.

مدلی از دستگاه تسمه کش

دلایل اهمیت استفاده از انواع دستگاه تسمه کش

پس از پاسخ به سوال دستگاه تسمه کش چیست؟ تنها سوالی که ذهن مشتری را به خود درگیر می کند، دلایل استفاده از انواع دستگاه تسمه کش می باشد. نمونه های مختلف این محصول چاشنی جدیدی از بسته بندی را در حوزه تولید به وجود آورده اند. همچنین این دستگاه به دلیل اهمیت بسیار بالایی که در صنعت تولید دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

هم اکنون پرفروش ترین محصول برای بسته بندی دستگاه تسمه کش معرفی شده است. یکی از دلایل استفاده از دستگاه تسمه کش، افزایش سرعت عمل چند برابری برای بسته بندی می باشد. این دستگاه راهکاری موثر برای ایجاد راهکاری نوین جهت تجهیزات بسته بندی است.

بسته بندی دستگاه تسمه کش به گونه ای می باشد، که ایمنی و امنیت لازم را برای محصول به ارمغان می آورد. همچنین هر کالای سبک و سنگینی که به واسطه این دستگاه بسته بندی شده است، به راحتی قابل جا به جایی می باشد. انواع مختلف این محصول راهکاری اقتصادی برای کاهش هزینه های خط بسته بندی کالا به شمار می آیند.

تنها با خرید یک دستگاه تسمه کش از استخدام نیروی انسانی جدید جهت بسته بندی بی نیاز خواهید بود. نیروی انسانی به دلایل مختلف می تواند درصد خطای بیشتری را از خود حین بسته بندی نشان دهد. در صورتی که دستگاه به صورت محکم و کاملا استاندارد تسمه کشی را انجام می دهد.

همچنین سرعت دستگاه تسمه کشی به مراتب کمتر از نیروی انسانی می باشد. این دستگاه در یک بازه زمانی کوتاه مدت می تواند به بهترین شکل بسته بندی را انجام دهد.

همچنین بخوانید !  روش های تعمیر دستگاه پرچ دستی

دستگاه تسمه کش به رنگ قرمز

نحوه نگهداری از دستگاه تسمه کش چیست

برای حفظ کیفیت و کارایی باید از دستگاه تسمه کش به بهترین شکل ممکن نگهداری کنید. تحت چنین شرایطی هیچ گونه هزینه مازادی جهت تعمیر محصول پرداخت نخواهید کرد. اولین گام برای نگهداری اصولی از این دستگاه انجام بازدید و سرویس دوره ای می باشد.

در سایه سرویس دوره ای می توان احتمال بروز هرگونه خرابی در دستگاه را کاهش دهد. همچنین برای نمونه های برقی باید از جریان برق مناسب استفاده کرد. عدم استفاده از جریان برق با ولتاژ استاندارد می تواند آسیب های گسترده ای را به دستگاه وارد کند.

همچنین در طول فرایند بسته بندی باید به صورت حرفه ای و اصولی با دستگاه کار کرد. عدم توجه به این نکته می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به این محصول وارد کند. حتما ظرفیت دستگاه را در اولویت نخست خود قرار دهید. انجام هر کاری بیشتر از ظرفیت دستگاه می تواند منجر به آسیب دیدن قسمت های مختلف این محصول شود.

بررسی قیمت دستگاه تسمه کش

برخلاف تمامی باورهای رایج قیمت دستگاه تسمه کش بیش از حد گران نیست. بر اساس بودجه خود می توانید با کیفیت ترین نوع این محصول را جهت خرید انتخاب کنید. قیمت این دستگاه به تفکیک برند و نوع آن متغیر می باشد. در سایه توجه به چنین نکاتی می توانید بر اساس بودجه خود بهترین نمونه را جهت خرید شناسایی کنید.

قیمت دستگاه تسمه کش در مقایسه با سایر نمونه های مشابه به مراتب ارزان تر است.‌ به نوعی با کمترین میزان از بودجه می توانید خط تولید خود را صنعتی کنید. برای خرید این محصول باید معتبرترین فروشنده فعال در این زمینه را انتخاب نمایید. چنین مراکزی کیفیت محصولات خود را از هر نظر تضمین می کنند؛ در نتیجه با خیالی آسوده می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید. یکی از بزرگ ترین فروشندگان انواع دستگاه تسمه کش در ایران، محموعه جم پک می باشد.

این گروه تخصصی با نزدیک به دو دهه تجربه بهترین دستگاه های تسمه کش را جهت فروش عرضه می کند. این مرکز حرفه ای و مجرب فروش محصولات خود را از هر نظر ۹ ماه گارانتی کامل می کند. تمامی قطعات در دستگاه ۲۴ ماه گارانتی هستند و همچنین این مجموعه ۱۰ سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می کند. ارسال و نصب در جم پک کاملا رایگان می باشد.

کلام آخر

ما به این سوال که دستگاه تسمه کش چیست پاسخ دادبم و انواع آن را نیز معرفی کردیم. همچنین شزایط نگهداری از این محصول را برایتان آورده ایم. دستگاه تسمه کش منجر به سهولت فرایند بسته بندی در خط تولید کارخانه ای و حتی کارگاهی شده است. این محصول در نمونه های مختلف تولید و به فروش می رسد.

بر اساس بودجه و نیاز خود می توانید بهترین نمونه را جهت خرید انتخاب کنید. یکی از دلایل اصلی استفاده از دستگاه تسمه کش، کارایی گسترده آن می باشد. این محصول با بسته بندی منظم و دقیق هر کالایی کمک می کند.

جم پک

سوالات متداول

دستگاه تسمه کش چیست؟

دستگاه تسمه‌کش ابزاری برای بسته‌بندی و بستن محکم بارها با استفاده از تسمه‌های پلاستیکی یا فلزی می باشد.

انواع دستگاه تسمه کش چیست؟

انواع دستگاه تسمه‌کش، دستی، برقی، شارژی و بادی است.

محصولات ما

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره رایگان