دستگاه تسمه کش شارژی

دستگاه تسمه کش شارژی

فهرست مطالب

تسمه کشی دور کارتن محصولات، یکی از کارهای بسیار مهم و ضروری است که اگر در مرحله ی انتهایی در خط تولید انجام نشود، محصول در نهایت به خاطر ضربات و آسیب ناشی از حمل و نقل، خراب می شود.

در شرکت های حمل و نقل و پایانه های باربری هم اگر از دستگاه تسمه کش استفاده نشود، انگار کار مفیدی صورت نگرفته است.

دستگاه تسمه کش شارژی یکی از پرکاربردترین دستگاه ها برای این نوع شرکت ها و انبارهای محصول است. امروز تمامی نکات استفاده و خرید و هر چیزی که مربوط به دستگاه تسمه کش شارژی می شود را برایتان توضیح می دهیم. پس با ما همراه باشید. ما در این مقاله چند پرسش کلیدی مطرح کرده و به آن ها پاسخ داده ایم که احتمالا سوالات شما هم باشد. این سوالات شامل موارد زیر است:

  1. تسمه کش شارژی چیست و چه کارایی دارد؟
  2. خرید دستگاه تسمه کش شارژی ارزان قیمت چطور و از کجا امکان پذیر است؟
  3. طرز استفاده از دستگاه تسمه کش شارژی چگونه است؟
  4. مزایای استفاده از تسمه کش شارژی در صنعت بسته بندی چیست؟

دستگاه تسمه کش شارژی

دستگاه تسمه کش شارژی یکی از دستگاه ههای مورد نیاز در صنعت بسته بندی است. این دستگاه قابل حمل است و به راحتی می تواند توسط اپراتور به این طرف و آن طرف برده شود. تسمه هایی که برای این دستگاه استفاده می شود، از نوع پلاستیکی و تسمه pp و تسمه pet می باشد. این دستگاه کلیه ی کارهای تسمه کشی را بدون دخالت دست انجام می دهد. یعنی تسمه ها را می کشد و به صورت اتوماتیک، آن را چفت می کند و بست می زند. این دستگاه بسیار سبک و قابل حمل بوده و می توان به راحتی با آن کار کرد.

تسمه کش شارژی یک دستگاه کاملا اتوماتیک است و فقط باید توسط اپراتور در دست گرفته شده و هدایت شود. مابقی کارها به طور کامل و اتومات، توسط تسمه کش انجام خواهد شد. کارهایی از قبیل کشیدن تسمه پلاستیکی از رول تسمه، بست زنی و قطع تسمه، همگی توسط خود دستگاه انجام می شود.

در صنعت بسته بندی از این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های تسمه کشی، بیشتر استفاده می شود. در هر بار شارژ دستگاه می توان به مدت 1 الی 2 ساعت از آن استفاده کرد. قدرت کشش تسمه کش شارژی از طریق پنل دیجیتالی روی دستگاه قابلیت تنظیم دارد.

دستگاه تسمه کش شارژی

خرید ارزان قیمت دستگاه تسمه کش شارژی

خرید دستگاه تسمه کش شارژی یکی از دغدغه های کارفرماها و صاحبین مشاغل صنعت بسته بندی است. خرید ارزان قیمت این دستگاه در صورتی میسر خواهد بود که از مدل های چینی یا مدل های ایرانی استفاده شود. البته صد البته که نمونه های ایرانی خیلی بهتر از نوع چینی آن می باشد. تعمیر دستگاه تسمه کش شارژی چینی و بی کیفیت هم از دغدغه های دیگر کاربران این دستگاه است. نباید برای خرید ارزان، کیفیت را فدای کمیت و قیمت کرد.

در واقع فرق چندانی بین خرید ارزان یا گران نیست. مهم کیفیت است. مهم این است که دستگاه تسمه کش باید گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. چون بعد از مدتی نیاز به سرویس دوره ای و تعمیر خواهد بود. البته این کار بسته به حجم و تعداد بسته بندی دارد.

دستگاه تسمه کش شارژی ساخت کشورهای اروپایی می تواند مقرون به صرفه باشد. ممکن است کمی گران تر باشد اما بیشتر و بهتر کار خواهد داد. قیمت دستگاه تسمه کش ساخت کشور فنلاند یا ایتالیا، می تواند کمی بالاتر از نمونه های داخلی باشد. البته این قیمت ها بستگی به قیمت ارز و قیمت قطعات دستگاه تسمه کش هم خواهد داشت.

اگر نگاهی به ارزش محصولات و کارتن هایی که قرار است بسته بندی شوند بیندازید، می بینید که خرید یک دستگاه تسمه کش شارژی حتی گران قیمت، می تواند مقرون به صرفه باشد. ممکن است قیمت محصولی که قرار است در کارتن گذاشته شود و دور آن تسمه پیچیده شود، چندین برابر یک تسمه کش شارژی باشد. پس اگر این تسمه کشی انجام نشود، باید متحمل ضرر سنگینی شوید.

طرز استفاده از دستگاه تسمه کش شارژی

برای استفاده از دستگاه تسمه کش شارژی، اپراتور باید آن را در دست بگیرد و با توجه به افقی یا عمودی بودن تسمه کشی، دستگاه را در زوایای مورد نیاز بگرداند تا تسمه کشی انجام شود.

دستگاه تسمه کش یک کلید بزرگ در زیر دسته دارد که دقیقا زیر انگشتان اپراتور قرار می گیرد. با فشردن این کلید، با توجه به میزان قدرت و کششی که از قبل به پنل دستگاه داده شده است، می توان تسمه کشی افقی یا عمودی انجام داد.

از این دستگاه می توان برای بسته بندی پالت های بزرگ، سنگ و کاشی و سرامیک و هر چیزی که سطح تخت یا گرد دارد، استفاده کرد.

طرز کار با دستگاه تسمه کش شارژی در دفترچه و کاتالوگ دستگاه، موجود است اما باید بدانید که کار کردن با این دستگاه آنچنان سخت هم نیست. فقط کافیست شما به عنوان یک اپراتور، این دستگاه را در دست بگیرید و چند روز با آن کار کنید تا قلق آن دستتان بیاید.

دستگاه تسمه کش شارژی

مزایای استفاده از تسمه کش شارژی

استفاده از تسمه کش شارژی، مزایای فوق العاده خوبی دارد و همین مزایا باعث شده تا این دستگاه نسبت به سایر تسمه کش ها، کارایی و استفاده ی بیشتری داشته باشد.

برخی از مزیت های دستگاه تسمه کش شارژی شامل موارد زیر است:

  • تسمه کش شارژی سبک و قابل حمل است.
  • این دستگاه، پرتابل بوده و به صورت اتوماتیک کار می کند.
  • در صورت قطع شدن برق، می توان به راحتی از آن استفاده کرد.
  • در زوایای مختلف افقی و عمودی قابل استفاده است.

صنایع بسته بندی تهران صنعت

صنایع بسته بندی تهران صنعت (جم پک) بزرگترین مرکز فروش و تعمیرات دستگاه های تسمه کش در ایران، این مجموعه در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه تسمه کش (بادی، برقی، دستی، شارژی) منطبق با فناوری روز دنیا فعالیت میکند. جهت خرید دستگاه های تسمه کش، دریافت مشاوره خرید، تعمیر دستگاه های تسمه کش و… با شماره های (02177973219 _ 09122839615) ما تماس بگیرید.

× مشاوره رایگان